Telefon : 0530 477 80 90

S.S.S

 • Noter Onaylı Tercüme Nedir?

  Yeminli Tercüman tarafından yapılan çevirilerin en az 2 nüsha veya istenilen nüsha kadar hazırlanarak yeminli tercüman kaşesi ile birlikte noter onayından geçirilmesi şeklinde elde edilen tercüme şeklidir.

 • Yeminli Tercüme Nedir?

  Yeminli Tercüman tarafından yapılan çevirilerin istenilen nüsha kadar düzenlenilerek noter onaysız olarak yeminli tercüman kaşesi vurularak müşteriye teslim edilen tercüme şeklidir.

 • Apostil Nedir?

  Tercümesi yapılan evrağın üstüne Valilik ya da Kaymakamlık tarafından düzenlenerek iliştirilen, bir nevi ilgili evrağın yurt dışında geçerli olmasını sağlayan Tasdik Şerhidir.

 • Sizin Büronuzun Bulunduğu Şehirde Değilim. Evraklarımı Nasıl Size Nasıl Ulaştırıp Noter Onaylı Tercüme Alabilirim?

  Öncelikle evraklarınızı veratercume@gmail.com adresine veyahut 0530 477 80 90 numaralı telefonumuza bağlı olan whatsapp hattına fotoğraflarını çekerek gönderip fiyat ve süre alabilirsiniz. Anlaşma olmasına müteakip, tarafımıza gönderilen evrakların çıktısı alınarak çevirisi yapılacak ve noterden geçirilecektir. Evraklarının asıllarının istenmesi durumunda, size vereceğimiz kargo adresine evraklarınızı güvenle yollayabilirsiniz. İşlemler tamamlandıktan sonra en geç 2 gün içinde evraklarınız size kargo ile yollanacaktır.Ücretini ise vereceğimiz işletme banka hesabına ödeyebilirsiniz. 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Aşağıdaki kutucuklardan sizin için verdiğimiz hizmetleri inceleyebilirsiniz.
Vera Tercüme
Kendimize yeni ekip arkadaşları arıyoruz

Bizimle Çalışmak İstermisiniz ?

Telefon :0530 477 80 90 ve BAŞVURU FORMU